SAYISAL ÜSTÜN  BAŞARI LİSTESİ
ADI,SOYADIÜNİVERSİTEFAKÜLTE-BÖLÜM
YUNUS DOĞAN TELLİELSABANCIMÜHENDİSLİK DOĞA BİLİMLERİ

( TAM BURSLU )

AHMET ALTINIŞIKSABANCIMÜHENDİSLİK DOĞA BİLİMLERİ

(TAM BURSLU)

FERİDUN GÜNDEŞBİLKENTELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

BARIŞ BULGUNBİLKENTELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

KAAN CAN YILMAZBİLKENTELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

( % 50 BURSLU)

ALİ ERALP KOLAĞASIOĞLUBİLKENTELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

( % 50 BURSLU)

MEHMET OĞUZHAN TORBİLKENTELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
OYTUN AKMANODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SENCER BURAK OKUMUŞODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KUBİLAY YILMAZODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAYLAN YAPICIODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA KURTODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CEREN İREM DEMİRCİODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN TUNCERODTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET BURAK DURCANİZMİR YÜKSEK TEK.ELEKTRONİK-HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
KUBİLAY SEZGİNİTÜELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN BAŞSOYHACETTEPEELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUSE KURUHACETTEPEELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYDAN KAYAGAZİELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALİ ÖZENGAZİELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLYAS EREN YILMAZODTÜBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET CAN ATALAYODTÜBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
VEDAT SERKAN BEĞARBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

ALPER CELAYİRBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

UTKU ÇULHABİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

HASAN DEMİRCİOĞLUBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

(% 50 BURSLU)

ANIL BOSTANCIBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

( %50 BURSLU )

DİDEM ALTAYBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CANSU DEMİRYÜREKBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EREN EROLBİLKENTBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EVRİM SÖNMEZBİLKENTBİLGİSAYAR TEK.-BİLİŞİM SİSTEMLERİ

(TAM BURSLU)

ÖMER CEM KAYABİLKENTBİLGİSAYAR TEK.-BİLİŞİM SİSTEMLERİ

(TAM BURSLU)

YEKTA SÖKELENBİLKENTBİLGİSAYAR TEK.-BİLİŞİM SİSTEMLERİ

(% 50 BURSLU)

CEM HARPUTOĞLUBİLKENTBİLGİSAYAR TEK.-BİLİŞİM SİSTEMLERİ

(% 50 BURSLU)

HASAN ERAY DOĞANHACETTEPEBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELÇUK YILMAZGAZİTIP FAKÜLTESİ
BARIŞ HANEYERCİYESTIP FAKÜLTESİ
MERVA AYDEMİRERCİYESTIP FAKÜLTESİ
BAŞAK VURGANERCİYESTIP FAKÜLTESİ
YAREN AĞARGOPTIP FAKÜLTESİ
KÜBRANUR GÜDELOĞLUONDOKUZ MAYISTIP FAKÜLTESİ
VEDAT KANDERMİRLİTRAKYATIP FAKÜLTESİ
UMUR ALP ERDİNYDÜTIP FAKÜLTESİ ( İNGİLİZCE )
SERRA KALYONCUYDÜTIP FAKÜLTESİ ( İNGİLİZCE )
İLKSEN YAZGÜLÜ ÇOLAKKIRIKKALETIP FAKÜLTESİ
BÜŞRA ÖZKÖKABANTTIP FAKÜLTESİ
KÜBRA ÜNLÜTURGUT ÖZALTIP FAKÜLTESİ ( % 50 BURSLU )
ERMAN KÜÇÜKKARACAODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY ŞENAYODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ŞAMİL KÜÇÜKODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BERK SÖZÜERODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
UMUR YILMAZODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN KARAKAŞODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ERAY DURSUN BOZOĞLUODTÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EFE GÜNGÖRBİLKENTMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

(%50 BURSLU )

ALİ CAN EKİNCİBİLKENTMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

(%50 BURSLU )

TUNA TEKİNBİLKENTMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
OZAN CİHAN DOĞANİZMİR YÜKSEK TEK.MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
OKAN GÜNGÖRTOBB-ETÜMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

(% 100 BURSLU)

KADİRCAN BAKIRYILDIZ TEKNİKMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BEHRAM ÇİTİLGAZİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERT YAZICIGAZİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
TALHA ÇETİNKAYAGAZİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SERDAN CAN ERYILMAZGAZİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ONUR UĞUR TİPGAZİMAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN NASIROĞLUODTÜENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EYLÜL EROĞLUGALATASARAYENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT YÜCELBİLKENTENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

EKİN GÜLÜMBİLKENTENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE YANIKKAYABİLKENTENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SARP ŞAHİNBİLKENTENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELİN SU SAVAŞBİLKENTENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MİNE YÜKSELBİLKENTENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ZAFER SARIEMİRÖZYEĞİNENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

(TAM BURSLU)

EMRE CAN TELLİELGAZİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SENA TANYAŞGAZİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÖZDOĞRUGAZİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA SOLMAZODTÜHAVACILIK-UZAY MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM MERT YAŞARODTÜHAVACILIK-UZAY MÜHENDİSLİĞİ
DURU YILDIRIMODTÜUÇAK MÜHENDİSLİĞİ
CEM ERDOĞANODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SALİH KAVDIRODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALTINAYARODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ONAT TÜRKAYODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KAAN AKICIODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ANDAÇ ÖZAYODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CANER İLBEYİODTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KUNT ALP ÇELEBİVİYANA TEKNİKİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA DEMİRCİOĞLUVİYANA TEKNİKİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET TALHA KILIÇİTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR EYÜBOĞLUİTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÖKOĞLUİTÜİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SARP NAZLIERGAZİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HACER ORHANGAZİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA UĞURLUGAZİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
UMUTCAN ŞENOLGAZİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET AKÇANGAZİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN CAN YILMAZODTÜMİMARLIK
EZGİ ÇETİNODTÜENDÜSTRİYEL TASARIM
ATİLLA BOYANVİYANA TEKNİKMİMARLIK
MERVE KARAMANOĞLUVİYANA TEKNİKMİMARLIK
İDİL ŞENTÜRKVİYANA TEKNİKMİMARLIK
HAZAL SARIKAYAVİYANA TEKNİKMİMARLIK
BEGÜM KESİCİVİYANA TEKNİKMİMARLIK
DİNE NUR KAYABAŞIVİYANA TEKNİKMİMARLIK
EFE ATAKULTORONTOMİMARLIK
BENAY BARUTİZMİR YÜKSEK TEK.MİMARLIK
BERKAY ARIKANBİLKENTKENTSEL TASARIM-PEYZAJ MİMARLIĞI ( TAM BURSLU )
BERFİN GONCA YETİMANKARADİŞ HEKİMLİĞİ
KÜBRA KARAKAYAANKARADİŞ HEKİMLİĞİ
ÖZGE TEZELBEZM-İ ALEMDİŞ HEKİMLİĞİ
ŞEBNEM YAREN KOCAASLANBAŞKENTDİŞ HEKİMLİĞİ
SOYHAN SEYHANMEDİPOLDİŞ HEKİMLİĞİ ( % 50 BURSLU )
BERKAN ALTAYKIRIKKALEDİŞ HEKİMLİĞİ
SİMAY ATANHACETTEPEEZCACILIK
FUNDA GENÇANKARAEZCACILIK
BÜŞRA UĞURGAZİEZCACILIK
ALPEREN GÜDELOĞLUGAZİEZCACILIK
ÖZGE AYDOĞDUHACETTEPEFİZİK-TEDAVİ-REHABİLİTASYON
ELİF UZUNBAŞKENTFİZİK-TEDAVİ-REHABİLİTASYON

(BURSLU)

MİRAY SÖZENBAŞKENTFİZİK-TEDAVİ-REHABİLİTASYON
İPEK ÖZSÜZOĞLUBAŞKENTFİZİK-TEDAVİ-REHABİLİTASYON
KÜBRA SEVİMLİBAŞKENTBESLENME-DİYETETİK
GÖZDE PERKTAŞBAŞKENTBESLENME-DİYETETİK
ÖZGE ÖZYURTBAŞKENTBESLENME-DİYETETİK
GÜNAY ELÇİN ESİNBİLKENTMATEMATİK (TAM BURSLU)
GÖZDE AYDINBİLKENTMATEMATİK (TAM BURSLU)
SELİN DENİZBİLKENTMATEMATİK (TAM BURSLU)
EZGİ NAZ TEKİNODTÜMATEMATİK
BURAK MEMİLİODTÜMATEMATİK
GİZEM GÜNEŞODTÜMATEMATİK
EZGİ CANODTÜİSTATİSTİK
AYŞE SENA ALTUĞBOĞAZİÇİFİZİK
DENİZ DARENDELİBİLKENTFİZİK ( TAM BURSLU )
TAMARA ECEM KORKUTODTÜFİZİK
ERKAM ÜNALODTÜFİZİK
İREM EVCİLİBİLKENTMOLEKÜLER BİYOLOJİ-

GENETİK (TAM  BURSLU )

ZEYNEP EDA KARABOĞAODTÜBİYOLOJİ
IŞIK TUNÇAYBİLKENTKİMYA ( TAM BURSLU )
SERANAY GÜNALBİLKENTKİMYA ( TAM BURSLU )
ZEYNEP KOPBİLKENTKİMYA ( TAM BURSLU )
İREM ŞANLIBİLKENTKİMYA ( TAM BURSLU )
CEMRE ERDOĞANBİLKENTKİMYA ( TAM BURSLU )
BERFU ULUTAŞODTÜKİMYA
HÜSEYİN ÇITAKODTÜMETALURJİ-MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CAN YILDIRIMODTÜKİMYA MÜHENDİSLİĞİ
KARDEN ANTODTÜKİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ GÖKDAĞODTÜKİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ÖZDE ŞEYMA KABAKLIODTÜKİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DİLŞAT ALTAYODTÜGIDA MÜHENDİSLİĞİ
GÜLSÜM BEKKAYAODTÜGIDA MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÇANKAYAODTÜPETROL-DOĞALGAZ

MÜHENDİSLİĞİ

JÜLİDE ÇAMODTÜPETROL-DOĞALGAZ

MÜHENDİSLİĞİ

ZEYNEP NAZ ŞİMŞEKODTÜÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
TİLBE SEDA NAZLIODTÜÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ŞENODTÜÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
EMRECAN ÖZKAYAHACETTEPEÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ ( İNG. )
YİĞİTODTÜJEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
SEDAT BAŞİTÜDENİZ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
BURAK BAŞARANİTÜGEMİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
UMUT ATARİTÜGEMİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SALİH CAN ÜNALTHKPİLOTAJ
FURKAN GÜNEŞTHKPİLOTAJ
KÜRŞAT AYHANANADOLUPİLOTAJ
SAMET AYHANANADOLUPİLOTAJ

EŞİT AĞIRLIK-SÖZEL ÜSTÜN BAŞARI LİSTESİ
ADI,SOYADIÜNİVERSİTEFAKÜLTE-BÖLÜM
ONUR YILDIZGALATASARAYHUKUK
DOĞA BAŞOĞLUSORBONNEHUKUK
ONAT DOĞU AKOLUKKOÇHUKUK ( BURSLU )
BETÜL ONARANBİLKENTHUKUK ( BURSLU )
FATİH AKBULUTBİLKENTHUKUK ( BURSLU )
SERAP MÜFTÜOĞLUBİLKENTHUKUK ( BURSLU )
YAVUZ AKBULUTBİLKENTHUKUK
GÜLCE ÇOLAKOĞLUBİLKENTHUKUK
CANSU YILMAZBİLKENTHUKUK
BEHZAT YALÇINKAYABİLKENTHUKUK
GÜLİZ ÖZTÜRKMENBİLKENTHUKUK
YAĞMUR NAMAZCIBİLKENTHUKUK
BESTE YÜCEBİLKENTHUKUK
GÖKÇE BOZDAĞBİLKENTHUKUK
TALHA TÜRKERBİLKENTHUKUK
ASENA YILMAZBİLKENTHUKUK
ŞİRVAN ÇİNGAYBİLKENTHUKUK
BUĞRA PAKBEŞEANKARAHUKUK
DORUK GÜNDOĞANANKARAHUKUK
ALPER OLUKANKARAHUKUK
HANDE YÜCELANKARAHUKUK
ENSAR BAKİANKARAHUKUK
SAMET KILIÇLIOĞLUANKARAHUKUK
BAŞAR ÖZERANKARAHUKUK
ESRANUR DÜLBERANKARAHUKUK
HİLAL YILDIZİSTANBULHUKUK
ALPER GAZİ NALBANTOĞLUİSTANBULHUKUK
EREN ÇETİNGAZİHUKUK
ERDEM SOBACIGAZİHUKUK
SENA BAŞAK DAĞDEMİRYILDIRIM BEYAZITHUKUK
İREM ECE ALKAYABAŞKENTHUKUK ( TAM BURSLU )
CEREN ÇETİNBAŞKENTHUKUK ( TAM BURSLU )
YAĞMUR EKİNCİOĞLUÇANKAYAHUKUK ( TAM BURSLU )
ÖNCÜ ÖZBAYÇANKAYAHUKUK ( TAM BURSLU )
BATIN ÖZTÜRKÇANKAYAHUKUK
DUYGU PİŞKİNÇANKAYAHUKUK
AHMET ÇOLAKOĞLUSELÇUKHUKUK
MEHMET ONUR AKTAŞSELÇUKHUKUK
SERAY TEMELTOBB-ETÜHUKUK
İREM GÜLERTOBB-ETÜHUKUK
ZEYNEP ALTUNSOYTOBB-ETÜHUKUK
ORHUN ARAS KÖKSALKOÇİŞLETME ( TAM BURSLU )
EREN ÖZDÜZENODTÜİŞLETME
MERT ÖNERODTÜİŞLETME
GÖRKEM EZGİ KARAMANODTÜİŞLETME
KUTAY AKÇAKAYAODTÜİŞLETME
EZGİ KILIÇARSLANODTÜİŞLETME
IRMAK AKTANODTÜİŞLETME
ZEYNEP MİNA KARAKANODTÜİŞLETME
YASEMİN DENİZBİLKENTİŞLETME ( TAM BURSLU )
İPEK GÖKÇE ALPMANBİLKENTİŞLETME ( BURSLU )
TOLGA DAYSALBİLKENTİŞLETME ( BURSLU )
ENES TÜRKERBİLKENTİŞLETME ( BURSLU )
UĞUR OKTARANKARAMÜLKİYE-İŞLETME
MELİS EKİNCİOĞLUANKARAMÜLKİYE-İŞLETME
MERVE TÜRKOĞLUANKARAMÜLKİYE-İŞLETME
YUNUS GÜLENHACETTEPEİŞLETME (İNG.)
ÖZGÜR ARDA TÜRKOĞLUBOĞAZİÇİİKTİSAT
CEREN KARACASUBOĞAZİÇİİKTİSAT
ARDA KÖKSALBOĞAZİÇİİKTİSAT
AHMET ÖZKANGALATASARAYİKTİSAT
SERRA ÖNERODTÜİKTİSAT
EFE KİTAPÇIGİLODTÜİKTİSAT
ERDEM PEKSANLIODTÜİKTİSAT
MERVE TASLIODTÜİKTİSAT
BARAN ERDEMBİLKENTİKTİSAT ( BURSLU )
SAYGIN KOCAHACETTEPEİKTİSAT ( İNG.)
UTKU OKTARHACETTEPEİKTİSAT ( İNG.)
İSTEMİHAN KÜÇÜKANKARAMÜLKİYE-MALİYE
ALPEREN PATIRBAHÇEŞEHİRULUSLARARASI TİCARET ( TAM BURSLU )
MEHMET ERDEM AKSUGALATASARAYSİYASET BİLİMİ
SİBEL SÖGÜTÇÜKLÜODTÜSİYASET BİLİMİ-KAMU YÖNETİMİ
AHMET ONARANBİLKENTSİYASET BİLİMİ-KAMU YÖNETİMİ (BURSLU)
ESRA KAYAANKARAMÜLKİYE-ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CAN ONAT ATIŞBOĞAZİÇİTARİH
MELİS AYTEKİNODTÜPSİKOLOJİ
ONUR TERNEKODTÜPSİKOLOJİ
SUDE TEKERHACETTEPEPSİKOLOJİ
MELİS SEYDİMODTÜSOSYOLOJİ
TANKUT ÖZKANODTÜSOSYOLOJİ
BURCU TEKİNODTÜFELSEFE
ALİ BARIŞ ATAKOÇMEDYA-GÖRSEL SANATLAR (TAM BURSLU)
DİBA DİLSİZBİLKENTİLETİŞİM TASARIMI (TAM BURSLU)
ONUR YAZICIGİLBİLKENTİLETİŞİM TASARIMI (TAM BURSLU)
ELİF SİMAY COŞKUNBİLKENTİLETİŞİM TASARIMI (  BURSLU)
ECE UZUNDEMİRBİLKENTİLETİŞİM TASARIMI (  BURSLU)
SIDAL ERGÜDERMİMAR SİNANRADYO-TV-SİNEMA
MELİKE ÖZENBİLGİGÖRSEL İLETİŞİM-TASARIM (TAM BURSLU)
ESİN NALBANTOĞLUKANADA YORKGÜZEL SANATLAR (TAM BURSLU)
EZGİ ATALAANKARARADYO-TV-SİNEMA
ARDA TÜRKOĞLUANKARARADYO-TV-SİNEMA
ÇETİN TÜNGERBİLKENTİÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI (TAM BURSLU)
ALPER KIVRAKBİLKENTİÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI (TAM BURSLU)
MERİÇ ALTINAYARANADOLUİÇ MİMARLIK